Głośnik JBL Charge

Dosyć dużą popularnością wśród audio-gadżetów cieszy się ostatnio przenośny głośnik JBL Charge, który posiada zdolność współpracowania z każdym sprzętem, który tylko jest zaopatrzony w technologię Bluetooth. Ponadto, pełni on także funkcję swoistego banku energetycznego, który posiada możliwość ładowania urządzeń USB.

Progi cenowe tego głośnika rozpoczynają się co prawda od 500 złotych, jednak biorąc pod uwagę jego możliwości oraz użyteczność, nie jest to przesadnie wygórowana cena. Cechą, która zwraca w tym sprzęcie chyba największą uwagę jest to, że z głośnik potrafi wydobyć z siebie bardzo dobrej jakości bas, co w innych urządzeniach, o zbliżonych do niego rozmiarach, jest raczej trudne do uzyskania. Bardzo interesującym wątkiem jest także kwestia samego wyglądu głośnika JBL Charge. Otóż, przypomina on nieco rekwizyt z jakiegoś filmu sciene-fiction. Można go nabyć w kilku kolorystycznych wersjach: zieleń, biel, szarość, oraz mieszanka błękitu i bieli. Co istotne, w newralgicznych, szczególnie wrażliwych na uszkodzenia miejscach, głośnik jest zabezpieczony dodatkową, grubą gumą.

Sprzęt świetnie dopasowuje się też do kształtu dłoni i choć jest dosyć ciężki, to jednak jednocześnie bardzo poręczny. Można go w dodatku ustawić w dowolnej pozycji. Jak na swoją 10 watową moc jest wyjątkowo głośny, a jego brzmienie dosyć naturalne. Według licznych opinii jest to jeden ze szczególnie pożądanych akcesoriów dla sprzętów audio. Użytkownicy chwalą sobie także wyczerpującą, a jednocześnie bardzo czytelną instrukcję obsługi.

Więcej zobacz na : http://www.tophifi.pl/